język angielski: mgr Katarzyna Cieślak- dwa razy w tygodniu dla  dzieci starszych oraz raz w tygodniu dla młodszych.

zajęcia logopedyczne: mgr Iwona Łysanowicz i mgr Angelika Trojnar-  dla dzieci 5-, 6-letnich z zaburzeniami mowy, powodującymi zakłócenia komunikacji językowej, prowadzone indywidualnie lub  w małych grupach oraz dla dzieci z orzeczeniem.  Dla dzieci młodszych "Ćwiczenia buzi i języka".

rytmika: mgr Jacek Barć -  dwa razy w tygodniu dla dzieci starszych  oraz raz w tygodniu dla młodszych.

religia: ks. mgr Radosław Banaś - dla wszystkich dzieci, których rodzice wyrazili zgodę.